Plát litinový - Pláty na kamna

Vybrat si můžete z více jak 20 typů plátů. Nabízíme Vám pláty ploché, žebrované, masivní,široké a pláty do typových kamen a sporáků. Litinové pláty jsou určeny pro stavbu a opravy kamen,grilů, udíren,sporáků a krbů.

LITINOVÉ PLÁTY

Plát plochý

Tato řada cenově výhodných klasických plátů není vybavena vystužujícími žebry, přesto jsou tyto pláty relativně přesné. Nabízíme Vám litinové pláty různých délek i šířek, vhodných jako náhradní díl do vašich kamen či sporáků.  Z výroby je odlitek hrubě opracovaný což ve většině případů postačí k uspokojivému osazení do kamen. Litinový plát je však možné svépomocí řezáním a broušením dále opracovávat.

Plát žebrovaný

Řada klasických plátů je vybavena vystužujícími žebry, proto jsou tyto pláty velmi přesné a stabilní. Z výroby je odlitek hrubě opracovaný což ve většině případů postačí k uspokojivému osazení do kamen. Litinový plát je však možné svépomocí řezáním a broušením dále opracovávat.

Plát široký

Tato řada širokých plátů není vybavena vystužujícími žebry. Předností plátů širokých je především jejich flexibilita použití, jsou vhodné i pro rekonstrukci starších kamen. Litinové pláty - tály můžete dále opracovávat broušením či řezáním a přizpůsobit tak litinový plát Vašim požadavkům.

Pláty na kamna

Řada plátů na průmyslově vyráběná kamna a sporáky je určená vždy pro určitý typ spotřebiče. V našem sortimentu naleznete též kamnové pláty opatřené otvory pro kulaté plotýnky. Nabízíme plát na kamna FIKO,REKREANT …..Z výroby je odlitek hrubě opracovaný což ve většině případů postačí k uspokojivému osazení do kamen. Všechny námi nabízené litinový plát lze dále opracovávat broušením či řezáním.


Litinový plát Fiko 80Litinový plátLitinový plátLitinový plát s dvěma plotýnkamiTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS