LITINOVÉ ROŠTY

Náš sortiment zahrnuje vše litinové, šamotové a kovové pro kamnařinu ! Vybrat si můžete z více než 60 typů roštů. Nabízíme Vám rošty ploché, rošty kulaté a rošty do kamen a kotlů. Litinové masivní rošty jsou určeny pro stavbu a opravy kamen, grilů, udíren, sporáků a krbů.

Dále vyrábíme litinová a kovová dvířka včetně udírnových dvířek.  

Litinovými výrobky se naše firma zabývá již 20 let!

Veškeré dodávané litinové díly, rošty nabízíme za velmi příznivé ceny!

Velký výběr skladových zásob, rychlá a levná doprava. To vše na novém a lépe přehledném webu.
LITINOVÉ ROŠTY

Litinové rošty ploché

V našem sortimentu naleznete velkou škálu roštů do kamen, sporáků nebo krbových vložek. Výběr z velkých skladových zásob roštů či vaniček ABX, Hass Sohn, Magna, Jotul, Dakon, Romotop, Bref, Sparterm, Opop, Mora-KVS Moravia, Fiko či Etka. 

Litinové rošty kulaté

Ucelená řada litinových roštů od průměru 132 až 370 mm. Kulaté rošty vhodné pro kamna, krby či grily. V našem eshopu naleznete například rošty na kamna Petry, Club, Filex a další.

Náhradní litinové díly a rošty 

Naší silnou stránkou je též velký výběr náhradních dílů pro krbová kamna, krbové vložky, sporáky, či kamna a kotle. Rošty posuvné, výklopné a otočné, zátopové a odtahové klapky a mnoho dalších dílů vedeme skladem nebo umíme zajistit jejich dodání v co nejkratší době k Vám domů. Díly na kamna a kotle Dakon, Kovoděl, Romotop, Morso, Jotul, ABX, Hass Sohn, Club, Sparterm hledejte na našem www.kamnarina.cz

 


Kulatý litinový rošt Litinová vanička do kamen ABXGrilovací roštLitinový plochý roštTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS